| мярка на резбата | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,025 kg |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 33,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 44,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 42,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 25,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 445 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 134 mm |
| дължина | 190 mm |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |