| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| цвят | жълт |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.024 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 19,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 33,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 44,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 42,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 25,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |