| дължина на кабела | 595 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 636 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина на кабела | 610 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 557 mm |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина на кабела | 610 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |