| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59506227 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 33,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 44,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |