| външен диаметър | 17 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър на корпуса | 12 mm |
| цвят | сив |
| за номер артикул | 330138 |
| брой контакти | 3 |
| IDизпълнение на щекера | Black Plug |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цветна маркировка | черен |
| размер на ключ | 21 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| съпротивление | 250 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,100 kg |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 250 Ом |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 250 |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12 |
| цвят | сив |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 26 mm |
| тегло | 0.042 kg |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 26 mm |
| тегло | 0.042 kg |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 26 mm |
| тегло | 0.042 kg |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 87,7 mm |
| ширина | 55,5 mm |
| височина | 26 mm |
| тегло | 0.042 kg |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 250 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 250 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 255301 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 250 Ом |
| дължина на кабела | 511 mm |
| за номер артикул | 550377 |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 250 |
| цвят | син |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | черен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| за номер артикул | 255304 |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на горивото | бензин |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | син |
| тегло | 0,060 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина на кабела | 520 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 14900 Pa] о |
| налягане | 995000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,25 V |
| напрежение до | 4,75 V |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 580 mm |
| дължина | 22,83 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без специфичен за автомобила адаптер |
| за OEномер | 82 00 468 645 |
| за OEномер | 82 00 647 554 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 450 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 480 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 500 mm |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със специфичен за автомобила адаптер |
| съдържа повече артикули като ОЕкомплект (Art.Nr.) | 6PU 009 163-851 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с техническа документация |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 290 Ом |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| дължина | 470 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 990000 Pa] д |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой контакти | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |