| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 20 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | пъхнат |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x125 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| тегло | 0,09 kg |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| за номер артикул | 255301 |
| тегло | 0,025 kg |
| за номер артикул | 550377 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 47 mm |
| съпротивление | 650 Ом |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550631 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 770 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 47 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 31,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 35,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890005 |
| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-131 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 33,8 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 44,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 42,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 25,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 31,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 35,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 62 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 32 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 80 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 33 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 6 |