| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 680 |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330692 |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | пъхнат |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| номинално съпротивление (Ом) | 840 |
| тегло | 0,045 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със специфичен за автомобила адаптер |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с техническа документация |
| съдържа повече артикули като ОЕкомплект (Art.Nr.) | 6PU 009 146-311 |
| за OEномер | 77 00 100 566 |
| за OEномер | 82 00 439 315 |
| за OEномер | 82 00 688 406 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| съпротивление | 840 Ом |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,3 kg |
| съпротивление | 840 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| височина | 32 mm |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550139 |
| съпротивление | 850 Ом |
| тегло | 0,042 kg |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 20 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 840 Ом |
| дължина на кабела | 595 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| за номер артикул | 550020 |
| височина | 28 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,024 kg |
| цвят | черен |
| съпротивление | 10 kОм |
| за номер артикул | 550377 |
| брой контакти | 3 |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| дължина | 608 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.032 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина | 603 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 603 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 603 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 557 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 603 mm |
| VIN до | 060207 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 256000 Pa] д |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 608 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 608 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| брой контакти | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | завинтен |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-651 |