| външен диаметър | 17 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър на корпуса | 12 mm |
| цвят | сив |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цветна маркировка | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M 12 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| цветна маркировка | черен |
| размер на ключ | 21 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| за номер на производител | 6PT 009 109-221 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.012 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 595 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| съпротивление | 250 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| цвят на корпуса | син |
| дължина | 608 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 603 mm |
| тегло | 0,09 kg |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 3 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 603 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина | 603 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 557 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| дължина | 603 mm |
| VIN до | 060207 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 608 mm |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 330 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 330 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 358 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 608 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 330 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 350 mm |
| дължина | 470 mm |
| брой проводи | 4 |
| дължина на кабела | 470 mm |
| брой контакти | 4 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 557 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |