| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 625 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| тегло | 20 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560125 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| дължина на кабела | 475 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 470 mm |
| вид на датчика | активен сензор |