| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| мярка на резбата | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| височина | 28 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина на кабела | 625 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 560125 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 700 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,025 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 700 Ом |
| дължина на кабела | 622 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 770 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 47,3 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 250 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| височина | 47 mm |
| дължина на кабела | 475 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина на кабела | 470 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 460 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| за OEномер | 82 00 434 068 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 500 Ом |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина на кабела | 438 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 622 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| тегло | 0,62 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 622 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 134 mm |
| дължина | 160 mm |
| брой контакти | 2 |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 6 |