| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 250 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| дължина | 619 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 14900 Pa] о |
| налягане | 995000 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,25 V |
| напрежение до | 4,75 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 21 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |