| мярка на резбата | M14x1.25 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 21 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| цвят на корпуса | естествен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| точка на (пре)включване | 115 °C |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| мярка на резбата | M 14x1,5 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 14x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| брой контакти | 2 |
| цвят на корпуса | естествен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| толеранс | 5 |
| толеранс | 7 |
| съпротивление | 2795 Ом |
| съпротивление | 331 Ом |
| дължина на кабела | 910 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 240 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |