| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | черен |
| за номер артикул | 330558 |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | 20 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой на полюсите | 4 |
| цветна маркировка | черен |
| мярка на резбата | 20 mm |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330692 |
| брой контакти | 4 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| вид на монтаж | пъхнат |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| диаметър | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой контакти | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 486 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,085 kg |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| дължина на кабела | 1086 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,105 kg |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.032 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 486 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1086 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| дължина на кабела | 486 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1086 mm |
| ламбдасонда | широко лентова ламбда сонда |
| дължина | 500 mm |
| брой контакти | 6 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 6 |
| вид на монтаж | тръбен накрайник |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 70 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-131 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 481 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вместимост на резервоара | 100 литри |
| тегло | 0,184 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| брой контакти | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 6 |
| брой контакти | 6 |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |