| дължина | 703 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 703 mm |
| дължина | 643 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 851 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 42,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 25,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 62 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 32 mm |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 5 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| тегло | 0,114 kg |
| необходими бройки | 1 |