| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 21 |
| цвят | бял |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| IDизпълнение на щекера | Black Plug |
| цвят на корпуса | естествен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,11 kg |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 540 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 540 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| размер на ключ | 21 |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят на корпуса | зелен |
| тегло | 0,100 kg |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-923 |
| Съпротивление от | 450 Ohm |
| цвят | бял |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| цвят | бял |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| цвят | бял |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| цвят | бял |
| дължина на кабела | 520 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| съпротивление | 240 Ом |
| тегло | 0,105 kg |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-923 |
| Съпротивление от | 450 Ohm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 250 Ом |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | зелен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| външен диаметър | 20 mm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| IDизпълнение на щекера | Black Plug |
| IDизпълнение на щекера | Blue Plug |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| за номер артикул | 550047 |
| височина | 25,5 mm |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление (мегаом) | 2 |
| IDизпълнение на щекера | Grey Plug |
| дължина на кабела | 450 mm |
| Съпротивление от | 250 Ohm |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| външен диаметър | 25,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вътрешен диаметър | 20 mm |
| цвят | бял |
| брой контакти | 3 |
| цвят | зелен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| мярка на резбата | 20 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,12 kg |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| брой контакти | 3 |
| цвят | зелен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят | бял |
| външен диаметър | 20 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 630 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| за номер артикул | 550377 |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 625 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 615 mm |
| дължина на кабела | 510 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| дължина на кабела | 490 mm |
| височина | 24 mm |
| съпротивление | 220 Ом |
| за номер артикул | 550021 |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,056 kg |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 250 Ом |
| височина | 24 mm |
| за номер артикул | 550072 |
| цвят | черен |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1000 Ом |
| необходими бройки | 2 |
| дължина на кабела | 610 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ABS |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| IDизпълнение на щекера | 3 Pin |
| за номер артикул | 255304 |
| за номер артикул | 550378 |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 625 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,075 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | пъхнат |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 240 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 500 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 625 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,075 kg |
| необходими бройки | 2 |
| съпротивление | 240 Ом |
| дължина на кабела | 540 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| дължина | 450 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 64 g |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| дължина на кабела | 489 mm |
| толеранс | +15 |
| толеранс | -15 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,052 kg |
| за номер артикул | 550044 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 360 mm |
| дължина | 560 mm |
| наличен MAPPкод |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 280 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 280 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 625 mm |
| цвят | черен |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 380 mm |