| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 120 °C |
| цвят | черен |
| размер на ключ | 24 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| тегло | 0,06 kg |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| вид на горивото | бензин |
| вид на датчика | датчик-потопяема тръба |
| вид на горивото | бензин |