| мярка на резбата | M14x1.25 |
| цвят | черен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M14 x 1.25 |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с ключ |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| точка на (пре)включване | 125 °C |
| мярка на резбата | M14x1.25 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |