| мярка на резбата | 20 mm |
| цвят | хром/ черен |
| брой на полюсите | 2 |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 414 mm |