| цвят | хром/ черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 622 mm |
| дължина на кабела | 622 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 420 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| артикули, свързани със спирачна/динамика на движение | за ESP-Elektronisches Stabilit?tsprogramm електр.прогр.заста |
| дължина | 62 mm |
| ширина | 80 mm |
| височина | 32 mm |