| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,03 kg |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPTF |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330116 |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| за номер артикул | 550384 |
| брой контакти | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" x 27 NPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина на кабела | 745 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 1290 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 190 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 1290 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина на кабела | 190 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 900 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | LUCAS |
| съпротивление | 1300 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| тип на корпуса | с корпус |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 190 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| брой контакти | 3 |
| цвят | черен |
| дължина на кабела | 190 mm |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 900 Ом |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой контакти | 5 |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |