| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 1/8" BSPT |
| размер на ключ | 13 |
| брой на полюсите | 1 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 21 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| IDизпълнение на щекера | 2 Pin |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| цвят на корпуса | кафяв |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | кафяв |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| ламбдасонда | неотопляем |
| брой проводи | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина на кабела | 250 mm |
| съпротивление | 1570 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 1 |
| препоръчителен интервал за смяна | 80000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 300 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 1290 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 12,8 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 325 mm |
| технически информационен номер | 4 Fili |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 1290 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 478 mm |
| брой на полюсите | 1 |
| тегло | 250 g |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| дължина на кабела | 870 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 23,62 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 623 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| външна резба | M18 x 1.5 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой контакти | 4 |
| дължина на кабела | 650 mm |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 500 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |