| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | 5/8" UNF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| за OEномер | ADU 7161 |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| съпротивление | 1400 Ом |
| дължина на кабела | 250 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 31 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |