| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 5/8x18 UNF |
| за номер артикул | 330092 |
| дължина | 50,7 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 11 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| точка на (пре)включване | 20 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цветна маркировка | син |
| тегло | 0,022 kg |
| необходими бройки | 1 |
| IDизпълнение на щекера | blue |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 2 |
| мярка на резбата | M12 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-957 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 102000 Pa] д |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 170 Ом |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 23,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 170 Ом |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| включваща функция | превключвател |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | активен сензор |