| тегло | 0,03 kg |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| мярка на резбата | 5/8x18 UNF |
| за номер артикул | 330092 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330116 |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| размер на ключ | 19 |
| цветна маркировка | син |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | син |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | син |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлосин |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| брой контакти | 2 |
| съответства на цвета на оригиналната част | син |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| ограничение за производител | Bosch |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | син |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 302 Ом |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 0 mm |
| ширина | 0 mm |
| височина | 0 mm |
| тегло | 0.014 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина на кабела | 530 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 170 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 5/8" x 18 UNF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| повърхност | поцинкован |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 170 Ом |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 23,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 170 Ом |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| технически информационен номер | Universale |
| обща дължина | 315 mm |
| технически информационен номер | 3 Fili |
| дължина на кабела | 530 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 170 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1236 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 1215 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1215 mm |
| дължина на кабела | 975 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 1070 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| тегло | 0.093 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 1550 mm |
| мярка на резбата | M 18x1,5 |
| брой звена на верига | 45 |
| дължина на кабела | 1580 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| да се замени след км | 100000 |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| изпускателна система | пред катализатор |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| включваща функция | превключвател |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 1000 mm |
| брой контакти | 3 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 77003 |
| дължина | 710 mm |
| брой проводи | 3 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 1070 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |