| мярка на резбата | M12x1,5 |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | черен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 370 mm |
| за номер артикул | 550286 |
| дължина на кабела | 375 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина на кабела | 185 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 400 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина на кабела | 150 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 550 Ом |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| дължина на кабела | 400 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 3 |
| посока на въртене | въртене по посока на часовниковата стрелка |
| включваща функция | превключвател |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина на кабела | 150 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| дължина на кабела | 150 mm |
| съпротивление | 0,86 kОм |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |