| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,12 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | 5/8" x 18 UNF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 170 Ом |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 23,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| паспортно напрежение | 12 V |
| съпротивление | 170 Ом |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1236 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| IDизпълнение на щекера | 4 Wire |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 1215 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1215 mm |
| дължина на кабела | 975 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| ламбдасонда | подгрят |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 915 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 511 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 1100 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 915 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| вид на датчика | активен сензор |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 986 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| тегло | 250 g |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |