| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| цвят на корпуса | черен |
| за управляващ блок с производител | Bosch |
| вид на експлоатация | механичен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 530 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 170 Ом |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| за OEномер | 9 186 486 |
| мярка на резбата | M10 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 310 mm |
| съпротивление | 300 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 310 mm |
| съпротивление | 300 Ом |
| цвят на корпуса | черен |
| за номер артикул | 330108 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2200 Ом |
| съпротивление | 257 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина | 150 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 160 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,25 kg |
| съпротивление | 170 Ом |
| дължина на кабела | 530 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 23,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 330 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 150 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,030 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| дължина на кабела | 530 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 170 Ом |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина | 2140 mm |
| дължина | 84,06 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой проводи | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| IDизпълнение на щекера | 3 Wire |
| дължина | 317 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 317 mm |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина | 1700 mm |
| дължина | 66,92 цол=инч |
| съпротивление | 4 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина на кабела | 310 mm |
| толеранс | +15 |
| толеранс | -15 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | бял |
| брой на полюсите | 3 |
| обща дължина | 1700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 100000 километри |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Opel 826924 |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| тегло | 0.093 kg |
| технически информационен номер | Stock code : 29 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| дължина на кабела | 1550 mm |
| IDизпълнение на щекера | Square/Round |
| дължина | 1670 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1670 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| алтернативен ремонтен комплект | Harness: 9001-956 |
| брой на жичките (проводници) | 3 |
| ламбдасонда | подгрят |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 2160 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 315 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 108 mm |
| ширина | 125 mm |
| височина | 108 mm |
| брой контакти | 3 |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 1750 mm |
| рециклирана част | |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |