| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| размер на ключ | 19 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330585 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление | 500 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 33,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | сив |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| тегло | 0,035 kg |
| диаметър | 19 mm |
| брой контакти | 2 |
| цветна маркировка | сив |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| съпротивление | 400 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 37,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | син |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 45 Gradград |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 10 |
| съпротивление | 400 Ом |
| дължина на кабела | 450 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| тегло | 0,05 kg |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| цвят на корпуса | сив |
| мярка на резбата | 3/8x18 NPTF |
| IDизпълнение на щекера | Oblong Plug |
| съпротивление | 400 Ом |
| тегло | 0,025 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPT |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цветна маркировка | бял |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 24,1 mm |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | сив |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| съпротивление | 420 Ом |
| тегло | 0,028 kg |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 550110 |
| височина | 37 mm |
| цвят | син |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят | сив |
| мярка на резбата | 3/8"-18NPTF |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина на кабела | 450 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 2 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 500 Ом |
| дълбочина на монтаж | 33,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24,9 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 120000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 43 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,01 kg |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 21,65 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890005 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 530 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| дължина | 450 mm |
| дължина | 17,72 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| дължина на кабела | 450 mm |
| брой контакти | 4 |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 373 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 330 mm |
| дължина | 450 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 345 mm |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,405 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 117000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,405 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 500 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 600 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 450 mm |