| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,015 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| диаметър на корпуса | 20 mm |
| мярка на резбата | 20 mm |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| тип на корпуса | пластмасов корпус |
| дължина 1 | 53 mm |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | SIEMENS |
| вид на монтаж | пъхнат |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| диаметър | 52,3 mm |
| височина | 25,6 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,018 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| съответства на цвета на оригиналната част | черен |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | 20 Diam. |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| контактна повърхност | позлатен |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550471 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| налягане | 30000 Pa] о |
| налягане | 300000 Pa] д |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дължина | 43 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,01 kg |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 558113 |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890005 |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-821 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой проводи | 5 |
| дължина | 437 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълващ артикул /допълваща информация | без всмукателна тръба |