| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,05 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| тегло | 0,05 kg |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 130 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | задна ос |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | предна ос |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,007 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 24,9 mm |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 2 |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на ниското налягане |
| горивосмесителна сма | впръскване във всмукателни тръби/директно впръскване |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 43 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,01 kg |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 22000 Pa] о |
| налягане | 305000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890005 |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой контакти | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 770 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| налягане | 11000 Pa] о |
| налягане | 254000 Pa] д |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| съпротивление | 2080 Ом |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 770 mm |
| брой проводи | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой сензори | 2 |
| брой на жичките (проводници) | 2 |
| дължина1/дължина2 | 350/450 mm |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 950 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 580 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| дължина на кабела | 650 mm |
| брой контакти | 5 |