| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,03 kg |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| цвят на корпуса | черен |
| за управляващ блок с производител | Bosch |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 130 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,135 kg |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1126 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 665 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,145 kg |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| дължина на кабела | 1948 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1000 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1230 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| дължина | 770 mm |
| брой проводи | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 540 mm |
| тип на корпуса | с корпус |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 500 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой контакти | 3 |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| налягане | 12000 Pa] о |
| налягане | 255400 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 3 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 540 mm |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-071 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-991 |