| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| брой на полюсите | 3 |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,135 kg |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1126 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| за OEномер | 08 26 924 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| дължина на кабела | 1948 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 135000 Pa] д |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| налягане | 12000 Pa] о |
| налягане | 255400 Pa] д |
| паспортно напрежение | 5 V |
| електронапрежение от | 0,250 V |
| напрежение до | 4,750 V |
| брой контакти | 3 |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 810 mm |