| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой сензори | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| страна на монтаж | вграждане |
| по избор |
| дължина на кабела | 1112 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1085 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 1009 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| ограничение за производител | Bosch |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина на кабела | 1280 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 965 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина | 965 mm |
| дължина на кабела | 1275 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой контакти | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина | 1085 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 965 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2042 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| дължина | 1255 mm |
| наличен MAPPкод |
| тип на корпуса | с корпус |
| дължина | 1085 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,06 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| горивосмесителна сма | комън рейл |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на високото налягане |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-991 |