| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | зелен |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330130 |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| размер на ключ | 19 |
| тегло | 0,03 kg |
| съответства на цвета на оригиналната част | зелен |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цветна маркировка | сив |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| цвят | зелен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2080 Ом |
| съпротивление | 280 Ом |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M 12x1,5 |
| страна на монтаж | вграждане |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят | светлозелен |
| външна резба | M 12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| цвят на корпуса | зелен |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| брой сензори | 1 |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| съпротивление | 3400 Ом |
| паспортна температура | 20 °C |
| вид на съпротивлението | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | зелен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| страна на монтаж | вграждане |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 130 Ом |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| ъгъл на закрепване | 90 Gradград |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| дължина на кабела | 1112 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1085 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,1 kg |
| дължина на кабела | 1009 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| дължина | 1255 mm |
| тегло | 0,105 kg |
| дължина на кабела | 1280 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| дължина | 965 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | от страната на ниското налягане |
| горивосмесителна сма | впръскване във всмукателни тръби/директно впръскване |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| дължина | 800 mm |
| дължина | 31,5 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| дължина | 965 mm |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| дължина на кабела | 1275 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тип на корпуса | с корпус |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 750 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| размер на ключ | 19 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 790 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 200 mm |
| дължина | 7,87 цол=инч |
| съпротивление | 9 Ом |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0035 |
| технически информационен номер | SI 0098 |
| технически информационен номер | SI 0099 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| технически информационен номер | SI 0104 |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| гаранция | 5 години гаранция |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 790 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с вграден датчик за температура на въздуха |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 250000 Pa] д |
| качество | OE |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 15000 Pa] о |
| налягане | 255000 Pa] д |
| дължина | 1085 mm |
| наличен MAPPкод |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 965 mm |
| номер на артикул в чифта | GBS2042 |
| брой контакти | 5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| дължина | 770 mm |
| брой проводи | 4 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 5 |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1230 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| дължина | 1255 mm |
| наличен MAPPкод |
| тип на корпуса | с корпус |
| дължина | 1085 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| тегло | 0,06 kg |
| IDизпълнение на щекера | Square |
| дължина | 1200 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 950 mm |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1180 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| допълващ артикул /допълваща информация | с всмукателна тръба |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 1230 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| гаранция | 5 години гаранция |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| алтернативен ремонтен комплект | * |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1100 mm |
| ламбдасонда | регулираща сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 1200 mm |
| тегло | 0,315 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 770 mm |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 149-071 |
| брой контакти | 5 |
| вид на монтаж | завинтен |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 80 mm |
| ограничение за производител | 8ET 009 142-991 |