| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой контакти | 3 |
| вид на монтаж | завинтен |
| Диапазон на измерване от | 0 kPa |
| Диапазон на измерване до | 103 kPa |
| диапазон на измерване от | 0,5 V |
| Диапазон на измерване до | 4,6 V |
| страна на монтаж | спирачен усилвател |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 155 Ом |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 31,35 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 35,9 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 26,3 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 15,48 mm |
| за номер артикул | 890000 |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | странично вграждане |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| дължина | 40,85 mm |
| ширина | 22 mm |
| височина | 29,2 mm |
| брой контакти | 3 |
| диаметър | 16,08 mm |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| цвят | черен |
| вид на датчика | свръхзвуков датчик |
| хим. свойство | който може да се боядисва |
| вид на датчика | активен сензор |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| налягане от | 1 kPA |
| Налягане до | 103 kPA |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084520A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| брой на полюсите | 5 |
| обща дължина | 395 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на жичките (проводници) | 5 |
| дължина на кабела | 410 mm |