| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| цвят на корпуса | черен |
| мярка на резбата | M10x1 |
| вид на монтаж | завинтен |
| вид на датчика | NTC-сензор, (NTC-Negative Temperature Coefficient) горещи съ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| температурен диапазон | 25 |
| температурен диапазон | 80 |
| съпротивление | 2200 Ом |
| съпротивление | 257 Ом |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 330 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на експлоатация | пневматичен |
| технически информационен номер | SI 0102 |
| технически информационен номер | SI 1013 |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,135 kg |
| брой проводи | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без щекер |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1126 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина 1 | 1220 mm |
| дължина 2 | 1840 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| съпротивление | 300 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| дължина1/дължина2 | 1220/1840 mm |
| тегло | 0,315 kg |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| брой контакти | 3 |
| за номер артикул | 550140 |
| цвят | черен |
| тегло | 0,064 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 20000 Pa] о |
| налягане | 100000 Pa] д |
| брой контакти | 3 |
| за OEномер | Opel 826924 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 530 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| брой проводи | 4 |
| дължина | 505 mm |
| дължина на кабела | 1948 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 640 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 530 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| наличен MAPPкод |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| цвят | черен |
| брой контакти | 2 |
| дължина на кабела | 315 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| паспортно напрежение | 12 V |
| толеранс | 15 |
| съпротивление | 300 Ом |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 1765 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| IDизпълнение на щекера | Flat |
| дължина | 550 mm |
| мярка на резбата | M18 x 1.5 |
| размер на ключ | 7/8" |
| дължина на кабела | 550 mm |
| вид на монтаж | готов за монтаж |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| ламбдасонда | подгрят |
| дължина на кабела | 1866 mm |
| дължина | 740 mm |
| брой проводи | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| дължина | 10 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| тегло | 0,04 kg |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| паспортно напрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | монтируем само с оригинално закрепване |
| допълващ артикул /допълваща информация | без тръбопровод |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| дължина 1 | 1220 mm |
| дължина 2 | 1840 mm |
| препоръчани ремонти | въздушен филтър |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| дължина на кабела | 1220 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| дължина1/дължина2 | 1220/1840 mm |
| вид на датчика | пасивен сензор |
| тегло | 0,24 kg |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| необходими бройки | 1 |
| дължина на кабела | 1220 mm |
| дължина на кабела | 1840 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| съпротивление | 1160 Ом |
| паспортно напрежение | 12 V |