| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,135 kg |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1126 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| за OEномер | 08 26 924 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 1948 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1000 mm |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 135000 Pa] д |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 620 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 810 mm |