| мярка на резбата | M12x1.5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| дължина | 210 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| дължина на кабела | 210 mm |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| посока на въртене | въртене по посока срещу часовниковата стрелка |
| брой на полюсите | 3 |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,06 kg |
| съпротивление | 330 Ом |
| дължина на кабела | 310 mm |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дълбочина на монтаж | 32 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| съпротивление | 430 Ом |
| цвят на корпуса | сив |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 180 mm |
| съпротивление | 430 Ом |
| цвят на корпуса | сив |
| дължина | 1000 mm |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,135 kg |
| дължина 1 | 1215 mm |
| дължина 2 | 1855 mm |
| наличен MAPPкод |
| дължина на кабела | 1126 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| за OEномер | 08 26 924 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина на кабела | 170 mm |
| номинално съпротивление (Ом) | 500 |
| брой на полюсите | 3 |
| вид на датчика | плъзгащ потенциометър |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 800 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| дължина на кабела | 1948 mm |
| вид на датчика | активен сензор |
| вид на датчика | активен сензор |
| дължина | 1000 mm |
| дължина | 88 mm |
| ширина | 107 mm |
| височина | 88 mm |
| тегло | 0,7 kg |
| дължина на кабела | 160 mm |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| брой на полюсите | 3 |
| налягане | 10000 Pa] о |
| налягане | 135000 Pa] д |
| качество | OE |
| ограничение за производител | DENSO |
| мярка на резбата | M18x1.5 |
| дължина на кабела | 620 mm |
| брой на полюсите | 4 |
| тегло | 250 g |
| горивосмесителна сма | впръскване на бензина |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 520 mm |
| ламбдасонда | диагностична сонда |
| ламбдасонда | подгрят |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на жичките (проводници) | 4 |
| дължина на кабела | 810 mm |