| височина | 101 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 101 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | UNF 3/4"-16 |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 70 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 121,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 125 mm |
| височина | 120 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 76,7 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| за номер артикул | SF OF0036 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 123 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър 1 | 78 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 123 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| спецификация | Ex Coopers Z1272 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 125 mm |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър 1 | 78 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 123 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 75 mm |
| височина | 120 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4"X16UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 119 mm |
| дължина | 120 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 75 mm |
| цвят | бял |
| вътрешна резба | 3/4 - 16UNF mm |
| дължина | 122 mm |
| мярка на резбата | 3/4 |
| външен диаметър | 75,5 mm |
| дебелина | 121,5 mm |
| външен диаметър | 78,5 mm |
| тегло | 0,370 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 123 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| за OEномер | 1 047 169 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 123 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 119,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 119 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 121 mm |
| диаметър | 76,5 mm |
| височина | 123 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с два възвратни клапана |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| диаметър | 79 mm |
| диаметър 1 | 78 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 120 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |