| височина | 101 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 85 mm |
| външен диаметър 1 | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| височина | 102,6 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 99,5 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 100 mm |
| тегло | 0,37 kg |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| височина | 102 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 60,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 70 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| не е за артикул номер | 5987 |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| външен диаметър | 76 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър 1 | 78 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| спецификация | Ex Coopers Z850 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 85 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| височина | 105 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4"X16UNF |
| височина | 101 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 71,5 mm |
| външен диаметър | 77 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 85 mm |
| височина | 95 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4'-16 |
| външен диаметър | 77 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61 mm |
| външен диаметър 2 | 71 mm |
| външен диаметър 1 | 78 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 96,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| диаметър | 77 mm |
| диаметър 1 | 76 mm |
| диаметър 2 | 71 mm |
| диаметър 3 | 62 mm |
| височина | 89 mm |
| присъединителна резба | 3/4" 16 UNF |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| дебелина | 100 mm |
| външен диаметър | 71 mm |
| диаметър | 78 mm |
| тегло | 0,280 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 101 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 101 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 76 mm |
| височина | 101 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 1 |
| мярка на резбата | UNF 3/4 |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 100 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 7 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 100 mm |