| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 76 mm |
| диаметър | 83 mm |
| диаметър | 84 mm |
| диаметър 1 | 82 mm |
| диаметър 2 | 62 mm |
| диаметър 3 | 57 mm |
| височина | 72 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне блокиране на обратен ход | 0,12 bar |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 80 mm |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 76 mm |
| диаметър | 80 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z1142 |
| външен диаметър | 76 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 74 mm |
| външен диаметър | 80 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| диаметър | 84 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 57 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 65 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |