| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 71,5 mm |
| външен диаметър | 65,4 mm |
| монтажен диаметър | 61,5 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| дебелина | 73 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| тегло | 0,245 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 86 mm |
| външен диаметър | 65,4 mm |
| монтажен диаметър | 61,5 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| дължина | 70 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 72 mm |
| диаметър | 68 mm |
| не е за артикул номер | 5753 |
| височина | 87 mm |
| височина | 90 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| спецификация | Ex Coopers Z1129 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| височина | 66 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 71,5 mm |
| външен диаметър | 65,4 mm |
| монтажен диаметър | 61,5 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 86 mm |
| външен диаметър | 65,4 mm |
| монтажен диаметър | 61,5 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата 1 | M20X1.5 |
| спецификация | Ex Coopers Z1129 |
| външен диаметър | 68 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 87 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 86 mm |
| не е за артикул номер | 5754 |
| височина | 66 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 65 mm |
| диаметър | 69 mm |
| диаметър 1 | 65 mm |
| височина | 71 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 64 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 56 mm |
| височина | 66,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65 mm |
| височина | 71 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 61,5 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |