| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 86 mm |
| външен диаметър | 65,2 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | 3/4 x 16 mm |
| външен диаметър 1 | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55,3 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,8 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16UNF-2B |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | 3/4 - 16 |
| височина | 86 mm |
| диаметър | 68 mm |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 90 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 86 mm |
| външен диаметър | 65,2 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | 3/4 x 16 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 85 mm |
| мярка на резбата 1 | 3/4"X16UNF |
| височина | 87 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 UNF |
| вътрешен диаметър | 61 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| височина | 86,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 53,4 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4" - 16 UNF |
| височина | 86 mm |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 91 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| външен диаметър 2 | 62 mm |
| външен диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 91 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16UNF-2B |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| спецификация | Ex Coopers Z1047 |
| външен диаметър | 68 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 86 mm |
| не е за артикул номер | 5754 |
| външен диаметър | 65 mm |
| присъединителна резба | 3/4"-16 |
| височина | 87 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| мярка на резбата | 3/4"-16 |
| височина | 92 mm |
| мярка на резбата | UNF 3/4"-16 |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| височина | 90 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65,5 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 59,5 mm |
| мярка на резбата | 3/4-16 UNF |
| височина | 90 mm |