| височина | 77 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| външен диаметър | 94 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 77 mm |
| мярка на резбата | M22x1.5 |
| външен диаметър | 94 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| за номер артикул | SF OF0975 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 94 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M22X1,5 |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1.5 |
| външен диаметър | 95 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| външен диаметър | 94 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 76 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 96 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1,5 |
| височина | 72 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,46 kg |
| мярка на резбата | M22 x 1.5 |
| външен диаметър | 95 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| не е за артикул номер | 5984 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 94 mm |
| височина | 76 mm |
| мярка на резбата | M22X1,5 |
| външен диаметър | 95 mm |
| присъединителна резба | M22x1,5 |
| височина | 76 mm |
| диаметър | 97 mm |
| диаметър 1 | 95 mm |
| диаметър 2 | 72 mm |
| височина | 77 mm |
| присъединителна резба | M 22 x 1,5 |
| спецификация | Ex Coopers Z1715 |
| външен диаметър | 95 mm |
| присъединителна резба | M22X1,5 |
| височина | 76 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 22 X 1,5 |
| височина 1 | 72 mm |
| диаметър 1 | 96 mm |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1.5 |
| височина | 78 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 9 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 94 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 71,5 mm |
| мярка на резбата | M22x1,5 |
| височина | 76,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93,2 mm |
| височина | 71 mm |
| присъединителна резба | M22x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 2 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93,2 mm |
| височина | 71 mm |
| присъединителна резба | M22x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 2 |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1.5 |
| външен диаметър | 95 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| външен диаметър | 94 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 95 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1.5 |
| височина | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |
| външен диаметър | 94 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | M 22 X 1.5 |
| височина | 71 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 2,5 bar |