| външен диаметър 1 | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 70,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,2 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 98 mm |
| външен диаметър | 86 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 89 mm |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 77 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 52,5 mm |
| височина | 86 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 93,2 mm |
| височина | 96 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 2 |
| външен диаметър | 96 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 97 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 96,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| външен диаметър | 96 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| външен диаметър 2 | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 97 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 96,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,7 bar |
| мярка на резбата | UNF 3/4 |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 72 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62,5 mm |
| височина | 96 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | UNF 3/4"-16 |
| външен диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 69,4 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 61,7 mm |
| височина | 74 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 90 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 71 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| височина | 89 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1,2 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 93 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 71 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 95 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 0,8 bar |