| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 80 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | M18X1,5 |
| височина | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 86,5 mm |
| височина | 89 mm |
| присъединителна резба | M18x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 82,3 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 61 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 3 |