| дебелина | 74 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| тегло | 0,240 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 66 mm |
| диаметър | 72 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 66 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| монтажен диаметър | 64 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата 1 | M20X1.5 |
| дължина | 80 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 66 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| монтажен диаметър | 64 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| височина | 77 mm |
| тегло | 0,55 kg |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 55 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| спецификация | Ex Coopers Z1239 |
| външен диаметър | 67 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 70 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 66 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 72 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 79 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65 mm |
| височина | 71 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 61,5 mm |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 69 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 66,5 mm |
| диаметър | 71 mm |
| диаметър 1 | 71 mm |
| диаметър 2 | 65 mm |
| височина | 76 mm |
| присъединителна резба | M 20 x 1,5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 67 mm |