| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| височина | 95 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 38 mm |
| височина | 95 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 96 mm |
| височина | 96 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| диаметър 4 | 31,5 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 37,5 mm |
| височина | 95 mm |
| височина | 95,4 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| външен диаметър | 78,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 96 mm |
| височина | 96 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 31,5 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| диаметър 4 | 31,5 mm |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 37,5 mm |
| височина | 95 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| външен диаметър | 79 mm |
| вътрешен диаметър | 38 mm |
| височина | 95 mm |