| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 67 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| дебелина | 67 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| тегло | 0,242 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| дължина | 67 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| монтажен диаметър | 63 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| мярка на резбата | M20 x P1.5 |
| височина | 66 mm |
| диаметър | 72 mm |
| външен диаметър 1 | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63,1 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 56 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 67 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 65 mm |
| външен диаметър 1 | 65,5 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 61,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| височина | 65 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| не е за артикул номер | 5745 |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| външен диаметър | 68 mm |
| височина | 66 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 55 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63,3 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| височина | 66 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| височина | 71 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| външен диаметър | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| за номер артикул | SF OF0066 |
| височина | 66,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| височина | 66,5 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,9 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| външен диаметър 2 | 64 mm |
| външен диаметър 1 | 72 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 66 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| диаметър | 70 mm |
| височина | 68 mm |
| височина | 66,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| височина | 66,5 mm |
| мярка на резбата | M 20X1,5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| тип клапан | предпазен клапан за налягане |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата 1 | M20X1.5 |
| спецификация | Ex Coopers Z1039 |
| външен диаметър | 68 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| височина | 65 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 69,5 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= M20x1.5 mm |
| диаметър 3 | 53 mm |
| диаметър 4 | 62,5 mm |
| височина | 66 mm |
| дължина | 64 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| цвят | черен |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| външен диаметър 1 | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| мярка на резбата | M20X1.5 |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър 1 | 69 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина | 67 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър | 54 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1.5 |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| диаметър на корпуса | 65,5 mm |
| височина | 66,5 mm |
| присъединителна резба | M20x1,5 |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 62,9 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 54,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| брой звена на верига | 16 |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | OCS 4 |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 56 mm |
| външен диаметър 2 | 64 mm |
| външен диаметър 1 | 72 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 66 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| дебелина | 75 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| тегло | 0,235 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 76 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешна резба | M20 x 1,5 mm |
| тегло | 0,235 kg |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 66 mm |
| мярка на резбата | M20x1.5 |
| вътрешен диаметър | 62 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 62 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 57 mm |
| мярка на резбата | M20X1,5 |
| височина | 65 mm |
| външен диаметър | 66 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| височина | 65 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| Номер артикул на препоръчан специален инструмент | LS 6/1 |
| мярка на резбата | M 20x1,5 |
| външен диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 64 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 56 mm |
| височина | 66,5 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 65,6 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 65,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| диаметър | 67 mm |
| височина | 65 mm |
| мярка на резбата | M 20 X 1.5 |
| външен диаметър | 66 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с един възвратен клапан |
| вътрешен диаметър 1 | 54 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 62 mm |
| налягане на отваряне на обходен клапан | 1 bar |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 69 mm |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 63 mm |
| мярка на резбата | M20x1,5 |
| височина | 66,5 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| мярка на резбата | M 20 X 1,5 |
| височина 1 | 67 mm |
| диаметър 1 | 69 mm |
| изпълнение на филтъра | навиващ филтър |
| външен диаметър | 67,3 mm |
| вътрешна резба 1 | D2= M20x1.5 mm |
| диаметър 3 | 54 mm |
| диаметър 4 | 61 mm |
| височина | 66 mm |