| височина | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 27 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 117 mm |
| вътрешен диаметър | 27 mm |
| външен диаметър | 68 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 116 mm |
| външен диаметър | 70 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| вътрешен диаметър 1 | 26 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 26 mm |
| външен диаметър | 110 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 14 mm |
| височина | 125 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина 1 | 120 mm |
| височина | 125 mm |
| външен диаметър | 109 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 13,4 mm |
| вътрешен диаметър | 13,4 mm |
| диаметър 4 | 13,4 mm |